Techniki alpinistyczne i oswojenie z wysokością pozwalają dyskretnie stać się znowu dzieckiem, cieszyć zabawą, która maskowana dorosłym wyczynem nie będzie nas zawstydzać. Znów wspiąć się na drzewo....

Takie pragnienia tkwią głęboko w nas, w tym zakątku duszy, który nie chce się zestarzeć. Bogaty świat lin, tyrolek, mostów... pozwoli na pokonanie najbardziej niesprzyjającego terenu i dostarczy mnóstwo adrenaliny. Przy pomocy nowoczesnego i atestowanego sprzętu oraz wykwalifikowanej obsługi zabierzemy Państwa na powietrzny tor przeszkód, gdzie będziecie mogli stawić czoło swoim własnym słabościom. Wysoko nad ziemią, tu gdzie każdy krok jest niepewny, a równowaga chwiejna będziecie mogli pokonywać różnego rodzaju "podniebne mosty" od mostów linowych, po mosty rozstajne, komandoskie, tybetańskie, lianowe. Nie zabraknie również emocji związanych ze zjazdami tyrolskimi, podczas których osiąga się prędkość około 50 km/godzinę.


Most linowy
przejście po zawieszonej nad ziemią na wysokości od kilku do kilkunastu metrów linie (wysokość do ustalenia), nad którą zawieszona jest druga lina służąca do podtrzymywania się.

Most lianowy
przejście po linie, zawieszonej na wysokości od kilku do kilkunastu metrów. Jako punkty podparcia służą luźno zwisające liny "liany" zawieszone w różnych odległościach.

Zjazd tyrolski
zjazd z drzewa, mostu lub innej przeszkody na ziemię. Uczestnik zjeżdża po naprężonej linie osiągając prędkość około 50 km/godz.

Wieża ze skrzynek
wznoszenie się do góry wraz z budowaną ze sobą konstrukcją z plastikowych skrzynek. Uczestnik przywiązany do liny asekuracyjnej wznosi się do góry układając na sobie kolejne skrzynki podawane przez pozostałych uczestników.

Siatka pająk
uczestnicy muszą wspiąć się na górę na wysokość od kilku do kilkunastu metrów i zejść na dół po utkanej z lin siatce rozpiętej między drzewami.


Most komandoski
na wysokości kilku metrów w wąwozie lub między drzewami czy innymi przeszkodami naciągnięta zostaje lina, po której uczestnicy muszą się samodzielnie przeciągnąć na daną odległość.

Most rozstaje
uczestnicy przechodzą po rozpiętym nad ziemią moście zbudowanym z dwóch sztywno napiętych, oddalających się od siebie ramion.

Wielka drabina
wychodzenie po szczeblach olbrzymiej drabiny wykonanej z bali na wysokość kilku metrów.

Zjazd pionowy
uczestnicy zjeżdżają z przygotowanego między drzewami stanowiska na dół dowolną metodą.

Wychodzenie po linie
uczestnicy wychodzą na górę na wysokość kilku metrów po zawieszonej luźno linie.

Wahadło
uczestnik ubrany w uprząż asekuracyjną przymocowaną do liny dynamicznej oddaje skok z zainstalowanego stanowiska i ruchem wahadłowym porusza się w powietrzu.

Ruchome belki uczestnik przechodzi po zawieszonych na określonej wysokości (wysokość do ustalenia) ruchomych belkach, które przybliżają się lub oddalają się od siebie.

Skok zaufania uczestnik oddaje skok z pomostu znajdującego się na pewnej wysokości (wysokość do ustalenia) na tzw. luźnej linie.

Pajęczyna uczestnicy podpięci do liny asekuracyjnej przechodzą po oczkach pajęczyny utkanej z lin i rozpiętej poziomo między drzewami na określonej wysokości (wysokość do ustalenia). Muszą tak balansować ciałem aby utrzymać równowagę i nie spaść na dół.

Slackline spacer po taśmie rozwieszonej kilkanaście - kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, bez asekuracji.