Proponujemy Państwu organizację zajęć strzeleckich. Jest to doskonały sposób na rozładowanie negatywnych emocji i odreagowanie sytuacji stresowych dnia codziennego. Oddajemy do Państwa dyspozycji strzelnice klasyczną, do wyboru stanowiska: łuki, broń pneumatyczna, paintball, proce. Zajęcia odbywają się pod okiem instruktora.

Strzelanie z łuku do zabezpieczonych tarcz. Oddajemy do rąk uczestników łuki sportowe o naciągu bloczkowym. Strzały, profesjonalny i odpowiednio wyważony łuk pozwolą na oddanie precyzyjnych strzałów nawet na odległości przekraczające 50 m.

Strzelanie z broni pneumatycznej długiej do odpowiednio przygotowanych makiet (łapaczy). Dzięki zainstalowanej lunecie i celownikowi każdy będzie mógł bez problemu oddać celny strzał do metalowych kaczek.


Strzelanie z broni pneumatycznej krótkiej będącej wierną repliką pistoletu Walter do zainstalowanych tarcz punktacyjnych. Broń będąca wierną repliką broni ostrej o takich samych parametrach technicznych, wadze i wymiarach, dodatkowo wyposażona jest w precyzyjny system celowniczy (kolimator) w którym w lunecie świeci się czerwony punkcik błyskawicznie naprowadzający na cel.

Strzelanie z karabinka paintballowego. Do rąk uczestników oddajemy jeden z najlepszych modeli paintballowych markerów o ciekawej stylistyce i doskonałych parametrach technicznych. Jako amunicja posłużą barwne kulki wypełnione specjalną farbą, którymi uczestnicy mierzyć będą do celu.

Strzelanie z procy komandoskiej. Dla miłośników nietypowej broni proponujemy organizację strzelania z procy komandoskiej. Profesjonalna proca, odpowiednio wyważona i wyposażona w specjalny uchwyt ułatwiający profesjonalne oddanie strzału pozwoli na oddanie precyzyjnego strzału. Jako amunicja służą metalowe kulki.

Zajęcia na strzelnicy mogą odbywać się w każdych warunkach atmosferycznych (strzelnica jest zadaszona) oraz po zapadnięciu zmroku (oświetlenie strzelnicy).